Czarny Jaguar

Bęben szamański którego prowadzi duch Czarnego Jaguara.

Jaguar w naszej pracowni pojawił się nagle, szybko, w mocy i sile zgodnie z naturą jaguara. Narodzinom towarzyszyła cała karuzela emocji i blokad. Pomimo silnych frustracji, niechęci, sprzecznych uczuć, rozterek Czarny Jaguar wraz ze swoją siostrą Czarną Panterą przyszli na świat.

Obraz na membranie ręcznie namalowany przez Maja Wąż.

Bęben szamański którego prowadzi Czarna Pantera, jest duchowym przewodnikiem, symbolizującym moc, odwagę i ochronę, ale również moc kobiecości intuicji i piękna księżycowego. W Czarnej Panterze współgrają energia męskie i żeńskie.

Dla mnie czarna pantera, jest symbolem mocy i tajemnicy, stanowi duchowe wsparcie w trudnych chwilach, daje ochronę i inspirację do odblokowania potencjału, przezwyciężenia lęków i realizacji marzeń.

To zwierzę duchowe, mag i mistyk, prowadzi nas po stronie światła i cienia, zachęcając do świadomego wzrastania i odkrywania własnej duszy, wspiera w zdecydowanym działaniu i zaufaniu sobie.

Pomaga rozpocząć nowy rozdział, w którym Pantera prowadzi i chroni.

Afirmacje, takie jak „podążam za głosem serca” czy „ufam mojej drodze”, pomagają zintegrować siłę czarnej pantery w życie.

Obręcz 50cm / 20 cali – Dąb

Membrana Fiber Classic wegańska

System strojenia wewnątrz ramy

Liny bawełniane

Wykończenie olejo-bejca

Pałka w komplecie

Jeśli jesteś zainteresowana / zainteresowany napisz