kim jesteśmy

Michał Wąż

Nazywam się MICHAŁ JAN WĄŻ i wytwarzam bębny szamańskie w zgodzie z duchami przemawiającymi w trakcie procesu, oraz przepływem energii jaki się manifestuje w trakcie narodzin.

Pierwsze bębny na jakich miałem możliwość grać dostałem w spadku. To była całkowicie własnoręcznie zrobiona perkusja przez dziadka Jana, który mnie zainspirował 20 lat później do wykonania własnego instrumentu…

Przyszła do mnie myśl, po czasie okazała się wołaniem, wołaniem do stworzenia wegańskiego bębna szamańskiego. Łącząc zdolności techniczne oraz wiedzę realizatora dźwięku i muzyka, ze ścieżką rozwoju duchowego, zamanifestowało się….

AGAJA AGNIESZKA GAJZLEROWICZ dobry duch, skrzat i opiekunka przestrzeni. Sztuki wizualne to jej chleb powszedni. Pozytywna energia i uśmiech zawsze w sercu. Kobieta mocy!


WSPÓŁPRACUJEMY Z:


JAKUB KERBER technolog drewna. Precyzja to jego drugie imię, a przywiązanie uwagi do detali i szczegółów powoduje że wyłapie każdy błąd w sztuce. Kuba wspomaga nas przy tworzeniu obręczy do bębnów zarówno szamańskich jak i bendirów, tarów i innych obręczówek.

MAJA WĄŻ artystka malarka, absolwentka poznańskiej ASP. Zajmuje się malowaniem spirytualnych wzorów, zwierząt mocy, portali energetycznych.

Twórczość z serca ॐ,
z natury swobodnie przejawiająca się
w wielu różnorodnych formach…

Nowa Róża Art

TOM CHODNIK

Absolwent Akademii Sztuk Pięknych. Artysta, grafik, muzyk i podróżnik. Tworzy rysunki, obrazy, murale i ilustracje. Wieloletnia droga artystyczna zaprowadziła go do malarstwa duchowego i wizjonerskiego, któremu poświęca większość swojej życiowej energii.
Jego narzędziem jest sztuka, a jego filozofią jest miłość, która jest głosem przemawiającym poprzez jego pracę i największą inspiracją.

SideWalk