Jeleń, rodzime zwierzę mocy

Jeleń jest mi szczególnie bliski i czuje z nim potężną więź. Jest to pierwsze zwierzę mocy z którym świadomie pracuje, zatem najdłużej. Pokazywał mi się wielokrotnie na jawie, we śnie, jak i w podróżach szamańskich. Jego jakości przyswajam i próbuję integrować w sobie. To on pojawia się jako pierwszy kiedy udaję się w podróż z bębnem. Towarzyszy mi jego moc spokoju i pewności króla lasu, pozwala mi siadać na grzbiecie i zabiera tam gdzie potrzebuję.

To właśnie dlatego zdecydowaliśmy, że pierwszy z serii „RODZIME ZWIERZĘTA MOCY” będzie jeleń.

Ten bęben szamański powstał we współpracy z MORERAVENS Martyna Szczykutowicz – i jej kartami „RODZIME ZWIERZĘTA MOCY”.

Jesion i Sosna tworzą obręcz na której dumnie spoczywa jeleń. Jesion jako axis-mundi, drzewo które łączy ze sobą światy równolegle i pomaga podróżować podczas szamańskich rytuałów. Sosna pobudza do życia, wspiera w szybszym rozwoju, ułatwia podejmowanie decyzji, pomaga gospodarować energią. Olcha z której powstała pałka oraz pień rękojeści ochrania przed niekorzystnymi siłami i pozwala łączyć się z prastarą mądrością i wiedzą podczas medytacji.

Po takim lesie stąpa jeleń z wysoko uniesionym porożem aby wesprzeć nas swoją mądrością, przywołać przodków i dać wsparcie w swojej mocy łagodności, opieki, odpowiedzialności.

Podczas sesji fotograficznej z tym bębnem mieliśmy bardzo bliskie spotkanie z łanią jelenia, która pojawiła się całkiem niedaleko nas tak, że z łatwością ją obserwowaliśmy w ciszy. Piękna, wielka i taka delikatna istota bezszelestnie pojawiła się i odeszła w gęstwinę lasu!

Od teraz istnieje możliwość nadrukowania na membranie dowolnego zwierzęcia mocy z talii „Rodzime zwierzęta mocy”. https://www.facebook.com/MoreRavens

Obręcz 45cm / 18 cali – Jesion + Sosna

Membrana Classic Fiber

System strojenia wewnątrz ramy

Pałka i rękojeść Olcha

Liny bawełniane

Wykończenie olej

Jeśli jesteś zainteresowana / zainteresowany napisz